Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

11 Nisan 2010 Pazar

Nike Hoop Summit'e Enes Kanter İmzası

Daha önce "Ben tekim, hepinizsiniz." konseptiyle oynadığı çok maça şahit olmuştuk Enes Kanter'in. Amerika macerası bazen bir gizeme, bazen bir sorguya, bazen suçlamalara, bazen de takdire dönüştü. Bu sabaha karşı Nike Hoop Summit 2010 organizasyonunda Dünya Karması ile sahaya çıktı aslan parçası. Başta bahsettiğim konseptte bir maç daha çıkarmış. Organizasyonun felsefesi "Bugünün yıldız adaylarını, geleceğin NBA starlarını" herkese göstermek. Bu doğrultuda da Enes Kanter yine amcalara göstermiş(!). Dirk Nowitzki'nin 33 sayılık rekorunu tarihe gömmüş 34 sayı ve 13 ribaundla. Hem de 24 dakikada sahada kalarak. Maçla ilgili güzel bir yazı yazmış Sheed kendi blogunda, bir çırpıda okudum. Maçla ilgili değerlendirmenin alasını orda bulabilirsiniz. Ellerine sağlık Cem.

3 yorum:

MGündem55 dedi ki...

İlginç bir notta şuan Efes kadrosunda bulunan Nachbar ve Igor'un bu organizasyonda daha önce boy göstermiş olmaları. Yanılmıyorsam.

Adsız dedi ki...

"ben tek, siz hepiniz" olmasın o sözün orjinali? :)

maliano dedi ki...

Ne orjinali, atasözü değil ki bu :) Böyle de çok kullanılır..

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...