Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

14 Nisan 2010 Çarşamba

Harika Bir Predrag Danilovic Röportajı

Danilovic için her zihinde farklı bir yakıştırma vardır. Kimisi efsaneler arasında sayar onu, kimi el kol hareketlerini unutmaz, kimi çirkef der, kimi de tarihe adını yazar. Partizan'ın müthiş başarısında hep bir yerlere gizleniyor Danilovic. Belki de oyunculuğu döneminde olmadığı kadar mütevazi ve sakin bir duruşu var. Bütün payı oyunculara ve Vujosevic'e bırakıp geriye çekilmeyi tercih ediyor. Danilovic'in güzel bir röportajına rastladım. Merak edilen bir çok konuda güzel sorular ve samimi cevaplar var. Karşımda olsaydı herhalde soracak daha güncel başka bir şey bulamazdım.

Röportajda temel hatlarıyla A Lisansı için tüm şartları sağladıklarına, 10.000 seyirci kapasitesi zorunluluğuna rağmen Arena değil Pionir'de oynamak istediklerine, gerekirse kapasite arttırılabileceğine, bütçelerinin (bu konuda her kafadan biri bir şey sallıyordu) 2.5-3 milyon euro civarında olduğuna, Panathinaikos'un Maric'le ilgilendiğine, Roberts ve McCalebb'e bütçeleri dahilinde teklif yapacaklarına ama asla büyük kulüplerin seviyesine çıkmayacaklarına ve kadro yapılanması artı yabancı seçimleri konusunda İtalyan menajer Ricardo Zbeci'ye güvendiklerine, onunla beraber çalıştıklarına gizleme gereği duymadan detaylıca değinmiş. En güzel noktalardan biri de Danilovic'in turist gezi paketlerine Partizan maçlarının eklenmesi teklifi. Röportajın tamamı burada, şiddetle tavsiye ediyorum. 2,5-3 milyon euroyla Eurolig'de Final Four'a kalmanın arkasında yatan mantaliteyi görmek açısından oldukça değerli bir röportaj bence.

1 yorum:

Green Lantern dedi ki...

eyw emeğine sağlık abi de Sırpça bu be : )

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...