Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

20 Nisan 2010 Salı

2012 veya 2013 Final Four'u İstanbul'da

Açıklama bizzat Eurolig CEO'su Jordi Bertomeu'dan. Daha önce 2010 veya 2011'in Ataşehir'e verilebileceğini yazmıştım ama 2010 Paris'in, 2011 Torino'nun oldu. 2012 ve 2013 için Londra ve İstanbul'un en güçlü adaylar olduğunu söylemiş Bertomeu. Muhtemelen 2012'yi Londra, 2013'ü de İstanbul alacak. Tabi bu sıralamanın yer değiştirmesi yapılacak kulise ve hazırlanacak salona bağlı. Ataşehir'in kapasitesi fazla olmazsa Sinan Erdem Dome ve Abdi İpekçi en büyük adaylar. Sinan Erdem Dome'un 2010'daki performansı da belirleyici bir kriter olabilir. Şimdiden hayırlı olsun diyelim. "Final Four'a nasıl giderim"in hesabını yaparken ayağımıza gelmesi ayrı bir güzel oldu.

2 yorum:

Sarıkaya dedi ki...

Kapıdaki bekçileri atlatıp içeri sızabilmiş bi' mutlu azınlık mensubu olarak, Sinan Erdem Dome'un manyak bi' salon olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Hani şu, NBA'de görmeye alıştığımız salonlardan. Bi' de bi' sorum olacak ; "Ataşehir'e ilk kazma vuruldu mu?"

ako dedi ki...

Artık vakti gelmişti Final4un İstanbula gelmesinin.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...