Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

20 Nisan 2010 Salı

Barcelona Terrell McIntyre'ın Peşinde

Siena'nın sene sonundaki kadro revizyonunda boşa çıkacak en nadide parça McIntyre. Daha önce Real Madrid, Efes Pilsen ve Maccabi Tel Aviv'le adı çıkan McIntyre için yeni alıcı Regal FC Barcelona. Barcelona'da sezon sonunda Basile ve Trias'la birlikte ayrılabileceği söylenen diğer isim sürelerinde azalma olan Jaka Lakovic. Pascual'in de bu ihtimale göre planlarını erkenden yaptığı söyleniyor. McIntyre'ın en önemli taliplerinden birinin de Panathinaikos olduğu biliniyor. Jasikevicius'un geçtiğimiz günlerde takımda kalma yönünde yaptığı açıklamalara rağmen Obradovic'in Saras'tan bir türlü istediği verimi alamaması ve bu seneki başarısızlık sonrası seneye yapılacak transfer hamleleri McIntyre'ı da listeye çoktan soktu. Bu yazın Bjelica ile birlikte en büyük savaşlarından biri 33 yaşındaki müthiş guard için yaşanacak. Bir kaç ay içinde İtalyan vatandaşlığına geçecek olması da onu ayrı bir değerli kılıyor. Gerek İtalya'da kulüp bazında gerekse Eurolig'de bireysel ödüllerde her başarıyı yakalayan McIntyre için bu yaz yapacağı sözleşme hem emeklilik ikramiyesi, hem de ulaşamadığı Eurolig şampiyonluğu için önemli bir tercih olacak.

1 yorum:

burnovic dedi ki...

Bir Efes Pilsen'li olarak sevindim! "Son kullanma tarihi geçmek üzere olan oyuncu" koleksiyonumuza nadide bir parça daha ekleyecektik. Barça McIntyre alsın, Bjelica'yı bıraksın.. :)

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...