Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

24 Nisan 2010 Cumartesi

Malaga'nın Gizli(!) Transfer Listesi

Yazı en hareketli geçirecek takımlardan birisi Unicaja Malaga. Hal böyle olunca Real Madrid, Barcelona ve Caja Laboral'la birlikte transfer söylentilerinde adı en fazla geçen takım da onlar oluyor. Bir İspanyol sitesi Unicaja Malaga'nın gizli transfer listesini ele geçirdiğini iddia etti ve bu 17 isimden üçüyle yazın sözleşme imzalanacağını açıkladı. Liste gizli bir casusluk hikayesinden ziyade akşam yemeğinde canı sıkılıp yazın marketin en gözde isimlerini yazan birinin performansına benziyor. 17 kişilik liste Cabezas, Eze ,McIntrye, Jasikevicius, Sergio Rodriguez, Trajan Langdon, David Logan, Romain Sato, Tucker, Jaycee Carroll, Kaukenas, Basile, Drew Nicholas, Terrence Morris , Richard Hendrix, Batista ve Maric'den oluşuyor. Site Malaga kulübüne ne kadar yakındır bilmiyorum ama liste oldukça eğlenceli. Bizdeki bazı gazetelerin 86 isim yazıp biri tutunca ilk biz yazmıştık demesi gibi bir olaya benziyor. Bullock, Rudy Fernandez ve Rafa Martinez'i de katıp 20'ye yuvarlasalarmış keşke.

3 yorum:

basketçi dedi ki...

adana efsanesi:güney sanayi
http://naumoski7.blogspot.com/2010/04/adana-efsanesi-guney-sanayi.html

Fanatik Basket dedi ki...

EBBL final grubu maçları sonunda 2. lige çıkan takımlar belli oldu. Gaziantep Büyükşehir Belediye, Başakşehir, Adanaspor ve İstanbulspor önümüzdeki sezon TB2L'de mücadele edecek..
http://www.fanatikbasket.net/blog.asp?id=487

yugoslavtipiforvet dedi ki...

bu ne yahu bakkaldan alınacaklar listesi gibi.asparagas olduğu net

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...