Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

30 Nisan 2010 Cuma

Engelsiz Aslanlar Şampiyonluk İçin Roma'da

Daha önce sarı kırmızılıların başarılarına burada birkaç kez değinmiştim. Bu alanı ciddi anlamda takip eden Ernoyan Cavdar'dan gelen ilgi maili üzerine de kendisinin turnuva izlenimlerini buradan aktarmaya karar verdik. Ülkede basketbol bile belli bir kesime hitap ederken bu mücadeleyi veren yüreklileri ülkeye duyurmak herkesin öncelikli görevi olmalı diye düşünüyorum. Ernoyan'a teşekkür ediyor, Engelsiz Aslanlar'a da başarılar diliyorum.

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Üst Üste 3. Şampiyonluk için İtalya'da

Uluslararası Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu'nun Avrupa kolu (IWBF-Europe) tarafından düzenlenen Şampiyonlar Ligi bugün Roma'da başlıyor. Son şampiyon "Engelsiz Aslanlar" , turnuvada ünvanını korumak için sahada olacak. 30 Nisan-1,2 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek turnuvaya 4 ülkeden toplam 8 takım katılıyor. Takımlar turnuvanın birinci ve ikinci günlerinde ikişer maça çıkacak. Son gün ise sıralamaları belirleyecek karşılaşmalar oynanacak. B grubunda yer alan Galatasaray, ilk maçını bugün saat 16.45'te Lottomatica Elecom Sport Roma ile oynayacak. Karşılaşma Rai Sport+ tarafından yayınlanacak. Engelsiz Aslanlar ikinci maçında ise saat 21.15'te İspanyol C.D. Fundosa Grupo karşısına çıkacak. Turnuvanın ikinci gününde grubundaki son karşılaşmayı Alman Zwickau ile saat 12.45'te yapacak olan Galatasaray, alacağı dereceye göre ya 16.15'te klasman maçlarına çıkacak ya da 18.30'da yarı final oynayacak. Son gün olan 2 Mayıs tarihinde ise 10.00'da 7.lik 8.lik, 11.00'de 5.lik-6.lık, 12.15'te bronz madalya maçı, 13.15'te ise final maçı oynanacak. İtalya'da üst üste üçüncü şampiyonluğu kovalayacak olan Engelsiz Aslanlar'a başarılar diliyoruz.

Ernoyan CAVDAR

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...