Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

13 Nisan 2010 Salı

Murat Didin Skyliners'tan Ayrıldı

3 yıldır Almanya'da çalışmasına karşın Murat Didin daha çok sezon başındaki Cemal Nalga hadisesiyle ve devamında Cemal'in Almanya'ya transferiyle gündemde oldu. Sezon sonu sponsor Deutsche Bank'ın da çekileceği kulübü Skyliners ile Murat Didin arasındaki sıkıntılar da artık gizli saklı değildi. Murat Didin'in "Ligin en düşük ücretle çalışan hocasıyım." sözüne başkan Gunnar Wöbke'nin "Murat Didin büyük bir koç ancak şu anda iyi bir teklif alırsa kabul etmesini tavsiye ederim." açıklaması sonuna kadar gerilmiş ipe küçük bir bıçak dokunuşu oldu. Almanya Kupası Final Four'undan sonra da kulüpten yapılan açıklama ile Murat Didin'le yolların ayrıldığı haberi geldi. Şimdi konuşulanlar Murat Didin'in gelecek sezon Türk Telekom'u çalıştıracağı yönünde ancak ne Türk Telekom'dan ne de hocanın kendisinden henüz bir ses çıkmadı.

1 yorum:

burnovic dedi ki...

Murat Didin; büyük hoca, güzel insan. Daha önemli yerlerde olmayı hak ediyor. Türkiye'ye gelirse renk katar lige... Ufkumuzu açar onu yakından izlemek...

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...