Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

13 Ocak 2011 Perşembe

İlk Kapak Olympiakos'tan Geldi

Maçı Panathinaikos'un resmi sitesinden canlı izledik, notlarımızı aldık ama son günlerde yakamıza yapışan hastalık illeti şu anda maç yazısına engel. Ama şu manşet iki el kanda olsa atlanmaz. Sabah Panathinaikos gazetesi "Savaşma, seviş!" manşeti atarak akşam için erken konuşmuştu. Deplasmanda Panathinaikos'u 65-61 yenen Olympiakos'un cevabı tokat gibi geldi: "Deliler gibi seviştik." Alt metinde de cilası var: "İstekleri gerçeğe dönüştü." Maç yazısı en kısa zamanda...

2 yorum:

ilkay dedi ki...

Olympiakos kadrosu gerçekten müthiş olmuş.Panadaki ağır top Spanoulisi al,Pana da yerini Nicholasla doldursun.Dengesizlik oluşmaması mümkün mü?

Bourusise değinmemek ise olmaz.Avrupanın en iyi pivotu bu adam.Arkasında-önünde? ise Nesterovic var.Konuştukça birilerine ayıp oluyor Teo,Papaloukas,Nielsen,Halperin ...gider bu.

OLY Euroleaguede ağır favori konuma geldi şu maçtan sonra.Bu deplasmandan çıkabilen takım her yerden çıkar bu saaten sonra.

Zaten Spanoulis oynamak istedimi onu durdurucak kaç kişi var Avrupa da bilemiyorum.

FB Ülker-OLY finali isterik:)

HotSauce21 dedi ki...

oly kadrosu yanında şu kırmızı beyaz çubuklu formada çok başarılı yalnız

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...