Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

7 Ocak 2011 Cuma

Milos Vujanic Partizan'da

Partizan ve Panionios anlaşmaya vardı. Milos Vujanic 15'ine kadar Panionios formasını giymeye devam edecek, 16'sında da Partizan'a katılacak. Bu da Top 16'ya hazır yetişmesi anlamına geliyor. Sakatlıklar bazı oyuncuların kariyerini sigara izmariti gibi ezer. Vujanic de onlardan biri. Murcia'da geçirdiği başarılı döneme rağmen sakatlık potansiyeli yüzünden hiçbir limana yanaşamadı. Panionios 'la geçirdiği kısa dönemin ardından da tekrar ülkesine dönmeye karar verdi. Kızılyıldız altyapısından yetişen Vujanic şimdi düşman formayı giyecek. Daha da önemlisi Efes Pilsen'in rakibi Partizan'ın formasını giyecek. Partizan'ın potansiyel yükselten atmosferini düşününce temsilcimiz için pek de iç açıcı bir haber değil.

2 yorum:

senna dedi ki...

şimdi düşman formayı giyecek demişsin de, daha önce de partizanda oynamıştı, hatta euroleaguede de sayı kralı da oldu yanlış hatırlamıyorsam.

ChixcuLuB dedi ki...

Efes Pilsen için top 16 da başarıdır. Partizan 'ın efes i geçip bir sonraki tura çıkacağına inanıyorum. umarım yanılırım.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...