Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

20 Ocak 2011 Perşembe

Litvanya'da Amatör Maçta Üçlük Rekoru

Rekorun sahibi yanılmıyorsam 5 numaralı formasıyla The Shield dizisinden Michael Chiklis'i andıran Rolandas Dovidaitis. Amatör maçta 124 üçlük deneyip 24 isabet buluyor ve maçı 73 sayıyla tamamlıyor. Takımı da maçı 103-70 kazanıyor. Buna aslında rekor demek biraz mütevazı bir yaklaşım olur. Ama sakın bencil demeyin Dovidaitis'e çünkü bu bir taktikmiş(!) aslında. Maçtan hemen önceki açıklamasında: "Geçtiğimiz maç rakibimiz bize çok rahat üç sayılık atış şansı verdi. Biz de düşündük ve bunların tamamını bir oyuncunun atıp atamayacağını merak ettik. Eğer rakip bana 70'den fazla üçlük atma şansı verirse, maçtan sonra rekor kitabında yer alabilirim." demiş Dovidaitis. Eğer sadece isim benzerliği yoksa yazılanlara göre arkadaş aynı zamanda Litvanya Golf Federasyonu Başkanı. Hayat Dovidaitis'e güzel ne diyeyim!

1 yorum:

cem dedi ki...

Rekor falan diyorlar ama ben daha çok yüzdeye takıldım. Amatör falan dinlemem, 20%nin altında üçlük atan Litvanyalı mı olurmuş :)

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...