Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

24 Ocak 2011 Pazartesi

Alba Berlin'in Yeni Koçu Muli Katzurin

En son kulüp takımı olarak CEZ Nymbruk'ta çalışmış deneyimli koç Muli Katzurin'in Alba Berlin'le görüşmek için Berlin'e gittiğiniz söylemiştik. An itibariyle Alba Berlin'de resmi sitesinden yeni koçlarının Muli Katzurin olduğunu açıkladı. Berlin'de genel menajer Marco Baldi ve takım menajeri Mithat Demirel'le görüşen Katzurin, anlaşma sağladı. Muli Katzurin'in kontratı ise yarım sezon olacak. Eğer taraflar memnun kalırsa, kontrat süresi 5 yıla uzayacak. Ayrıca, Muli Katzurin gelir gelmez ilk Alba Berlin idmanına çıktı ve takımla tanıştı.

Alba Berlin genel menajeri Marco Baldi bu transfer hakkında şöyle konuştu; "Yeteneklerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda, bizi tekrar bu yola en kısa sürede sokacak olan koçun Muli olduğunu düşünüyorduk ve tercihimiz bu yönde oldu.". Muli Katzurin ise; "Alba, yıllardır takip ettiğim kulüplerden bir tanesi ve burada görev yapacak olmak güzel. Alba, organizasyon olarak Avrupa basketbolunun en önde gelen kulüplerinden biri. Burada başarılar yaşamak ve bu başarılara liderlik yapacak olmak benim için önemli bir mücadele olacak." dedi.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...