Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

3 Ocak 2011 Pazartesi

Milos Teodosic Röportajı (Zurnal)

Kimileri tapıyor ona, kimileri ondan nefret ediyor. Hatta hem tapıp hem nefret edenleri bile var.  Ben sevimsiz bulan ama büyük hayranlık duyan taraftayım. Milos Teodosic saha içindeki kusursuz oyunuyla olduğu kadar, soğuk ve sevimsiz hareketleriyle de zaman zaman gündeme oturuyor. Türkiye maçında Ömer Onan'la yaşadığı hadise ve maçı kaybedince topa vurduğu tekme hala akıllarda. Ama en çok Yunanistan maçında kavgayı fitillediği hareketle hatırlandı bu yaz. Meydan savaşının başlangıcı Teodosic'in aynı Ömer Onan'a yaptığı hareketin benzerini Fotsis'e yapmasıyla başlamıştı. 

Teodosic ile Sırp Zurnal sitesi detaylı bir röportaja imza atmış. Teodosic Yunanistan maçında yaşanan ve geçen sene Diamantidis'le yaşanan olaylardan (Diamantidis'in karnına yumruk atan Teodosic'e Diamantidis karşılık olarak tükürmüştü) duyduğu pişmanlığı ve asla böyle bir şeyin yaşanmaması için bundan sonra elinden geleni yapacağını söylüyor. Aldığı bireysel ödüllerin hiç önemli olmadığını, Olympiakos ile şampiyonluğa aç olduğunu da ekliyor. Milli takım ve Spanoulis ile ilgili soruları da yanıtlamış Teodosic. Röportajın tamamı burada.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...