Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

22 Ocak 2011 Cumartesi

Ntvspor'da Eurobasket Gecesi

Sezon başı Euroleague'in yayın hakkını alarak bizi umutlandıran, reyting sebebiyle ise her hafta sadece Fenerbahçe Ülker'in maçını yayınlayarak büyük hayalkırıklığı yaratan Ntvspor'da Euroleague adına yapılan nadir güzelliklerden biri Eurobasket programı. Normal sezonda oldukça keyifli geçen program geçen hafta Top 16 açılışını yapmıştı. Sine Büyüka, İsmail Şenol ve Caner Eler'den oluşan harika ekip (kendilerinden ayrıca bahsetmeme gerek yok sanırım) bu hafta da ilk hafta maçlarını değerlendirecekler. Hala izlememiş olanlar varsa programdan kısaca bahsedeyim. Ntvspor'un genç ve başarılı üçlüsü her hafta kendilerine ayrılan sürede haftanın gelişmelerini ve Euroleague'de haftanın olaylarını, sonuçlarını değerlendiriyorlar. Fenerbahçe Ülker yardımcı koçu Ertuğrul Erdoğan ve Efes Pilsen'in yardımcı koçu Ekrem Memnun'un haftanın rakiplerini kısaca değerlendirdikleri programda haftanın anketi ve her hafta özel röportaj da yer alıyor. Programa twitter üzerinden de aktif olarak katılabilirsiniz. Programın twitter adresi burada. Aynı sayfadan Sine Büyüka, Caner Eler ve İsmail Şenol'un da twitter adreslerine ulaşma şansınız var.

Bu haftanın özel röportajı uzun zamandır sakatlığı sebebiyle kendisini izleyemediğimiz Miroslav Raduljica ile. Ayrıca ankette izleyicilerin 1990 ve sonrası doğumlu en iyi 5 oyuncu tercihleri değerlendirilecek. Görüşlerinizi de aynı twitter adresine yollayabilirsiniz. Program bugün 00:15'te Ntvspor'da olacak. Bundan sonra da her hafta buradan programla ilgili bilgileri erkenden ulaştırmaya çalışacağım. Üç dostuma da bu vesileyle iyi yayınlar diliyorum. Umarım yıllarca bu kaliteli işlere devam ederler. Dostumuz olsun olmasın güzel işlere bizden sınırsız destek var. Bu notu da eklemekte fayda var.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...