Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

14 Ocak 2011 Cuma

Marko Jaric Siena'da

Geçen sezonu Real Madrid'de geçiren, Bologna geçmişlerinin hatırına Ettore Messina'dan süre de bulan Marko Jaric, uzun süren boş dönemin ardından Siena'yla imzaladı. Bo McCalebb'in sakatlığı sonrası yerine adam arayan Siena için pek de iyi bir hamle değil açıkçası. Elbette, McCalebb'den bekledikleri ve McCalebb'e verilen rolle aynı rol olmayacaktır Jaric'in rolü. Zira, geçen sezon gördüğümüz Jaric pek eline güvenilip, büyük anlarda da sorumluluk verilebilecek dönemi çoktan geçmişti. Sözleşme detaylarına gelirsek, 1978 doğumlu oyuncu sezon sonuna kadar Siena'da olacak. Jaric'in aldığı rakama dair bir açıklama yok ama o rakamın da oldukça düşük olacağını tahmin etmek zor değil.

Jaric, profesyonel kariyerine Yunanistan'da Peristeri'de başlar, 98'de Fortitudo Bologna'ya geçer. Burada 2 sezon üstüste İtalya şampiyonluğu kazanır. Daha sonra Virtus Bologna'yla 00/01 sezonunda da başarılı olur. 2002'de NBA'e geçer. Üç sene LA Clippers'da, 3 sene Minnesota T'Wolves'la geçiren oyuncu, Memphis'e takası sonrası burada şans bulamaz ve 2009 Aralık'ayında Real Madrid'le imzalar. Jaric'in gittiği her ülkede Adriana Lima kaynaklı ayrı bir sevinç ve coşku da yaşanıyor. Haftaya belki İstanbul'da olur belli mi olur.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...