Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

9 Şubat 2010 Salı

Siskauskas Röportajı (Euroleague)

Siskauskas Panathinaikos'tan CSKA Moskova'ya geçtiğinde büyük olay olmuştu. Doğuştan Panathinaikos'lu değildi ama Ettore Messina'nın CSKA'sına bir de onun katılması kuşkusuz bütün Eurolig takımları arasında bir tedirginliğe yol açmıştı. Eurolig resmi sitesi Siskauskas ile 5 yıllık Eurolig macerasını da içeren güzel bir röportaj yapmış, daha doğrusu Eurolig resmi sitesinin haftalık röportajlarının bu seferki konuğu Siskauskas olmuş diyeyim. CSKA Moskova'nın kötü başlayıp iyi devam eden bu seneki performansına, takım arkadaşlarından Messina sonrası döneme kadar birçok güzel soru sorulmuş. Benim hoşuma gidense Maroussi ve Partizan ile ilgili söyledikleri oldu. Yıllarca Eurolig'i domine eden takımlarda oynamış biri olarak her sene zirvede 3-4 takımın olması ve onları kimsenin yenememesinin iyi birşey olmadığını söylemesi, bir nevi bu konuda özeleştiri yapması çok şık olmuş. Röportajın tamamı burada, naçizane tavsiye edebilirim. Bundan sonra tüm röportajları buradan duyuracağım zaten.

1 yorum:

tarski dedi ki...

gs macinin son cegreginde sakat sakat oyuna girmis vatandasi jasaitis'i karsisinda gorunce jasaitis'in sakat ayaginin tarafindan drive ederek kazandirdigi jandarma sayisi icine sinmis diye sormak isterdim :)

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...