Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

26 Şubat 2010 Cuma

Dasic Gran Canaria'ya, Golubovic Caja Laboral'e

Ettore Messina büyük umutlarla almıştı Dasic'i ama bir türlü süre vermedi. Hep kopan maçlarda oyuna soktu, bazen hiç adını bile anmadı. Ama bırakmaya niyeti olmadığını da gösterdi. Daha önce Dasic'le Joan Plaza ilgilenmişti ama Dasic Cajasol'da oynamak yerine Real Madrid benchinde oturmayı seçmişti. Şimdi Radenovic'in sürelerini görünce kafasını duvara vuruyormudur bilinmez ama o da yeni takımını buldu. Sene sonuna kadar Gran Canaria'da kiralık olarak forma giyecek. Menajerlik şirketinden bugün açıklama yapıldı.

İspanya'da bir diğer transfer haberi de Caja Laboral'den geldi. Splitter'in sakatlığı sonrası Eliyahu'da da ufak bir sakatlık riskinin bulunması rotayı Union Olimpija'dan Golubovic'e çevirmişti. Abiler isteyince akan sular duruyor tabi. Bir gün içinde Golubovic'in kontratı feshedildi ve bugün Caja Laboral'le 20 günlük sözleşme imzaladı. Kontrat süresi bittikçe aydan aya uzatılma opsiyonu var. Eurolig'de transfer penceresi kapandığı için Golubovic sadece ACB'de forma giyebilecek. Savaşçı, mücadeleci bir uzun. Ofansta Splitter kadar katkı verir mi emin değilim ama pota altındaki pis işleri yapıp skor işini Teletovic'e bırakabileceğini düşünüyorum. İlginç bir not da bu transferlerle iki oyuncunun pazar günü ligde karşı karşıya gelecek olması. Becirovic, Walsh ve Slokar'dan sonra Olimpija'dan ayrılan dördüncü oyuncu da Golubovic oldu. Olimpija'nın potansiyelli bir takım olduğundan söz etmiştik, bu kapış kapış ortam da onun ispatı oldu.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...