Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

7 Kasım 2009 Cumartesi

Domuz Gribi Değil Kanser Oldum

Dün bir görüşme için Kazan'a gittim. Gönül isterdi Rusya'daki Kazan'a gideyim ama malesef Ankara'nın Kazan'ıydı. 2-3 minibüs,metro vs kullanıp eve dönünce ateş ve halsizlikten domuz gribi paranoyasına ben de katıldım ama bu sabah uyanınca anladım ki domuz gribi değil kanser olmuşum.

Seyirci gelmez gelmez diye basında herkes ağlarken biz kalkıp Efes Pilsen - Fenerbahçe Ülker maçını dostlarımızla izlemek için Ankara'dan İstanbul'a gidiyoruz. Ama ortada bilet yok. Sebebini biliyorum herkes gibi ama bunu kabullenmek mümkün değil. Zaten ülkede basketbol adına hiçbirşey doğru gitmiyor en azından biletleri çıkarın da alalım be kardeşim. Olympiakos'lular OAKA'ya, Panathinaikos'lular da Barış ve Dostluk Salonu'na alınmıyor tamam o kısmın anlaşılır bir sebebi var ama Efes Pilsen - Fenerbahçe maçına bilet çıkmıyor ya bundan ötesi yok. Benim bir hayalim vardır tüm arkadaşlarım bilir. OAKA'da Panathinaikos - Olympiakos maçını izlemek. O maça bilet bulamam diye korkarken gördüm ki daha ülkemdeki derbiye bile bilet bulamıyorum. Bu yaratılmaya çalışılan suni düşmanlık, suni rekabetten kimseye hayır gelmez,sözüm her iki tarafadır. Spor Sergi'deki Fenerbahçe - Galatasaray maçının görüntülerini izleyin ve çıkarın şu biletleri. İstanbul'a kadar gelmişken televizyona mahkum etmeyin bizi.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...