Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

1 Ocak 2010 Cuma

Ratko Varda Prokom'da

Bir zamanlar Beşiktaş taraftarının gözdesi olan Ratko Varda uzun bölgesinde sıkıntılar yaşayan Prokom'a 1 aylık imza attı. Bir çok takım gezdi Varda ama en iyi performansı taraftarla bütünleştiği Beşiktaş'ta gösterdi. Pota altını domine eden, fiziğini iyi kullanan bir oyuncu ama çok problemli bir kişiliği var. Zaten bu yüzden gittiği yerlerde uzun süre kalamıyor ve sürekli takım değiştiriyor. Beşiktaş'tan da formasını Efes Pilsen serisinde yere attığı için gönderilmişti. Prokom'da da Sow ve Jagla olaylarından sonra ona güven az olacak ki kontrat 1 aylık yapıldı. Daha iyisini bulamazlarsa, Varda da sıkıntı yaratmazsa kontrat sezon sonuna kadar uzatılabilir. Sözleşmede kulübün böyle bir opsiyonu mümkün.

1 yorum:

@ asist time dedi ki...

uzun oyuncular da diz sakatlığı cok buyuk bir sıkıntı. Varda yanlıs hatırlamıyorsam 2 defa diz ameliyatı gecirmisti. O da Michael Wright gibi sakatlıkları oyununun iyice gerilemesine sebep oldu.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...