Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

9 Ocak 2010 Cumartesi

Fenerbahçe'ye Bir İyi Bir Kötü Haber

Önce iyi haberden başlayayım. Son Eurolig maçında Zalgiris'li Travis Watson sakatlandı ve 3 hafta oynamayacak. Pota altında sıkıntı yaşayan Fenerbahçe Ülker için bundan daha iyi bir piyango olamazdı. Gelelim kötü habere. Zalgiris'li yöneticiler bizimkiler gibi uyumayıp hemen bu açığı kapatmak için harekete geçtiler. Listenin başındaki isim de şu anda piyasanın en gözde uzunlarından Real Madrid'li Massey. Duyunca bile elim ayağım titredi ne yalan söyleyeyim. Zalgiris'li yöneticiler de bu haberi doğruladılar ve Massey'le ilgilendiklerini söylediler. Bu da yetmedi Real Madrid "Kontratı fesih için uğraşıyoruz,gideceği kulüp bizi ilgilendirmez." dedi. Sene başından beri Hervelle ve Massey'i bırakması için Messina'ya demediğimi bırakmadım ama hepsini geri alıyorum. Çizik attığın, parkeye vurduğun taktik tahtası olayım Messina zorluk çıkar :) Bir hafta zorluk çıkar yeter, yoksa bu iş olacak gibi duruyor.

Ekleme : Hem pota altına, hem de oyun kurucu için 2 tane safkan Amerikalıyla görüştükleri söyleniyor. Her halükarda Watson'ın yerini doldurup gelecekler gibi...

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...