Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

19 Ocak 2010 Salı

Benetton Artık Repesa'ya Emanet

Repesa'nın milli takımdan ayrılışını ve kulüp çalıştırma isteğini daha önce yazmıştım. Neredeyse iki ay boyunda koç arayan tüm üst seviye takımlarla Repesa'nın adı geçti ama o ikinci memleketi İtalya'ya döndü. Zaten en son da Roma'yı çalıştırmış ve daha sonra kulüp çalıştırmamıştı. Repesa'nın cvsinde İtalya Ligi şampiyonluğu, İtalya Kupası ve Bologna ile Eurolig finali de var. Benetton'un Repesa'yla uzun vadeli bir kontrat imzaladığı söyleniyor ama henüz resmi bir açıklama yok. Bugün yanılmıyorsam 13:45 civarında imzalar atılacak ve detaylar verilecek. Tahminim 3 yıllık bir kontrat imzalanacak ve ilk hedef ya bu sene Eurocup'ı kazanarak ya da ligde yeterli sırayı elde ederek Eurolig'e katılmak olacaktır. Repesa'yı her duyduğumda iç çekerek aaah ah diyorum Tofaş aklıma geliyor, ne zaman bu Repesa sendromum sona erecek onu da bilmiyorum.

Gönderilen Vitucci de giderayak bombalamış. Performanslarının iyi olduğunu, Eurocup'ta üst tura çıkan tek İtalyan olduklarını, gençleri piyasaya sürdüğünü ama iki Hırvat Nicevic ve Kus'un kötü performanslarının kendilerini etkilediğini söylemiş. Bir nevi "Nicevic ve Kus, Repesa için benim kuyumu kazdı." imasında bulunmuş.

2 yorum:

Fanatik Basket dedi ki...

Alternatif Spor Medyası, Bloglar.. Basketbol ve spor bloglarına dair her şey bu yazıda..

http://www.fanatikbasket.net/blog.asp?id=274

HotSauce21 dedi ki...

yalnız,vitucci'nin açıklamaları hakkaten çok bombaymış.oyuncuların karşı açaıklamalarını merak ediyorum.

fanatik basket'te reklama devam,kim tutar seni

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...