Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

31 Ocak 2010 Pazar

Avrupa'dan Kısa Kısa Haberler

* Bizkaia Bilbao'da Katsikaris'le beraber değişiklikler de bekleniyordu ve iki oyuncu ile yollar ayrıldı. Biri sezon ortasında geçici sözleşmeyle kadroya katılan Robert Conley, diğeri de 36 yaşındaki Salva Guardia. Conley ile Vidorreta zamanında sözleşme yenilenmişti ama Katsikaris'in tercihi olumsuz yönde oldu. Guardia da sezon sonuna kadar Fuenlabrada ile anlaştı.

* Amerika harici kariyerini çoğunlukla İtalya'da geçiren Ansu Sesay Fransa'nın Le Havre takımıyla anlaştı.

* Erman Kunter'in takımı Cholet ile daha önce geçici kontrat imzalayan Gelabele ile sezon sonuna kadar sözleşme uzatıldı.

* Avrupa kariyeri fazlasıyla parlak olan ve en son Triumph forması giyen Marcus Goree Almanya liginden Braunschweig ile anlaştı. Goree böylece 8 yıl sonra Almanya'ya dönmüş oldu.

* Lietuvos Rytas Bojan Popovic'in yerine Maroussi'den Igor Milosevic'i aldı. Sözleşme sene sonuna kadar, uzatılma opsiyonu var.

* Prokom geçici sözleşmeyle aldığı Ratko Varda'nın sözleşmesini sezon sonuna kadar uzattı.

* İtalya'da zirveyi takip eden Pepsi Caserta eski Galatasaray'lı Robert Hite'ı kadrosuna kattı.

* Alba Berlin Almanlar'ın en büyük umutlarından Lucca Staiger'i transfer etti. Staiger NCAA'de Iowa State forması giyiyordu.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...