Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

26 Ocak 2010 Salı

Cemal Nalga Resmen Alba Berlin'de

Haber aslında günlerdir bütün basın organlarında yer alıyordu ama Almanlar resmi sitede açıklamadan yazmak istemedim. Hatta dürüst olmak gerekirse bu transferden çekiniyorlar o yüzden mi resmi sitede yazmıyorlar diye de düşünüyordum. Gerçi Pavicevic'in Cemal Nalga transferinin gerçekleştiği ve genç takımla antrenman yapacağı yönünde açıklamaları vardı ama yine de beklemek istedim. Bugün resmi site Cemal Nalga transferini duyurdu. Adam Chubb'ın sakatlığı sonrası takviye olarak Cemal Nalga ile anlaşıldığı ve Eurocup'ta oynayacağı yazılmış, skandal hakkında da bilgi verilmiş. Bizim kulüpler olsa o kısmı es geçerlerdi. Skandalın gerçekleştiği yere dönmesi trajikomik bir tesadüf mü yoksa orda emeği geçip, kenara çekilenlerin bir yardımı mı bilinmez ama Cemal Nalga sezon sonuna kadar Alba Berlin'de Alba Berlin forması giyecek. Tufan haklı isyanından sonra kendini kurtarmıştı, şimdi de Cemal kendini kurtardı ama hala enkaz altında olanlar var, onlardan ses yok.

3 yorum:

Armağan Özkaynakçı dedi ki...

tufan olmasın? cemal nalga olduğundan emin miyiz?

Adsız dedi ki...

kedidir o kedi :)

ako dedi ki...

Alba Berlin gibi önemli bir kulubün top16 öncesi Cemal Nalgayı transfer etmesi enteresan. Umarım başarılı olur Almanyada, kendini geliştirme fırsatı bulur

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...