Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

16 Ocak 2010 Cumartesi

Rytas'ta Yabancılara Yol Gözüktü

Lietuvos Rytas koçu Kurtinaitis Eurolig'e veda ettikleri için Avusturalyalı Aron Baynes ve Sırp Borovnjak'ın yollanabileceğini belirtmiş. Aslında elinde o pozisyonda kullanabileceği Bjelica'dan başka kimse kalmıyor ama Kurtinaitis yeni genç Litvanyalılar transfer etmek istediğini ve kalan maçları onları geliştirmek için kullanacağını söylemiş. Kendi gençlerine sahip çıktığı için takdir ettim. Baynes'in de sezonun geri kalanında Bilbao forması giyebileceği söyleniyor. O konuda da yeni koç Katsikaris'in girişimleri olduğu ve alternatifin de Mavroeidis olduğu söyleniyor. Mavroeidis'in peşinde Maccabi Tel Aviv de var. Top 16 öncesi takımlar önemli takviyeler yapacaktır ama Maroussi de ilk defa katıldığı Eurolig'de Top 16'ya kalmışken Mavroeidis'i bırakacak gibi gözükmüyor.

1 yorum:

futbol muhalifi dedi ki...

mantıklı bir hareket. sonuçta Bjelica ve yanına eklenecek birkaç genç uzunla litvanya'da oynayabilirler. bence bu kararda ekonomik kriz etkilidir. baynes avrupa'da birkaç sene piştikten sonra adından söz ettireceğe benziyor aslında.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...