Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

4 Ocak 2010 Pazartesi

Boniciolli Tam Gaz

Roma Boniciolli yönetiminde ligdeki ikinci maçını da kazandı, hem de bu sefer son dönemde oldukça formda olan Armani Jeans Milano'yu 77-69 yendi. Roma'nın geçmiş maçlarına oranla daha kollektif bir skor tablosu ortaya çıktı. Gigli, Crosariol ve Vitali önemli süreler aldılar. Armani Jeans Milano yine 8 kişilik bir rotasyonla mücadele etti. İlk devrenin sonunda Roma lehine 40-21'lik bir skor var ki son dönemde savunma namına ortaya birşey koyamayan Roma için oldukça iyi bir tablo. Üçüncü periyod Milano biraz toparlasa da Roma maçı bırakmadı ve önemli bir galibiyet aldı. Eurolig'de Maroussi'nin galibiyet almaması için dua edecekler artık yoksa bütün yatırımlar boşa gidecek. Boniciolli'nin hırsı da görülmeye değer, Yılmaz Vural'ın hislerini eyleme dökmeyen versiyonu gibi görünüyor. Detaylı istatistikler burada.

Lottomatica Roma (77): Winston 14, Minard 13, Hutson 10, Jaaber 10, Gigli 6, Giachetti 3, Toure 8, Crosariol 6, Datome 2, Vitali 5, Tonolli

AJ Milano (69): Bulleri 15, Finley 10, Maciulis 9, Mancinelli 4, Hall 5, Mordente 7, Rocca 8, Petravicius 8, Viggiano 3


Link

1 yorum:

ako dedi ki...

Finleyin lüle saçlar gitmiş

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...