Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

4 Ocak 2010 Pazartesi

Bilbao'dan Hervelle Takviyesi

Bilbao boştaki gözde 4 numaraların ikisine de kancayı atmış. İspanyol basınında Hervelle'e teklif götürüldüğü ve cevap beklendiği, alternatifin ise Lampe olduğu söyleniyor. Real Madrid'in Hervelle'i satmayıp kiralık göndermek istemesi de ilginç tabi. Eğer bu Bilbao'nun isteğiyse birşey diyemem ama Real Madrid bu yönde bir istekte bulunduysa kulübü yönetenlerin ruh halini merak ediyorum. Bilbao da ligin dibini görünce hamle yapması gerektiğini anlamış. Valladolid veya Granada'yı altlarına alamazlarsa ellerindeki kadro da seneye dağılır çünkü Fuenlabrada, Alicante ve Gran Canaria oynadıkları oyunla düşmezler gibi duruyor. Hervelle de artık bir imza atsın da hem ben rahatlayayım hem de okuyucular rahatlasın. Baygınlık geldi hergün Hervelle, Hervelle, Hervelle farkındayım.

Ekleme (20:05) : Resmi olarak açıklandı. Hervelle sezon sonuna kadar kiralık olarak Bilbao'da oynayacak. Bizimkilerin almadığına mı yanayım, daha önce alınmadığı için Ankara'da göremediğime mi yanayım. Neyse Hervelle de kulübünü buldu, cümleten rahatladık.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...