Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

3 Mart 2010 Çarşamba

Serkan Erdoğan Alicante'de, Ricky Davis Resmen Türk Telekom'da

Ricky Davis haberini dün vermiştim, maçta da durum resmileşti. Türk Telekom Ricky Davis'i büyük bir sürprizle bomba şeklinde tanıtmak üzerine bir program yapmıştı ama medyanın gücünü sanırım hala idrak edemediler. ESPN satır arasından çekip aldığımız bir cümle hem bombanın erkenden duyulmasına, hem de haber üzerine dün görüştüğüm Telekom'lu yönetici arkadaşın "Valla helal olsun nereden duymuşlar" demesine yol açtı. Sanki Uganda'dan uzman vinç operatörü getiriyorlar. Neyse hayırlı olsun diyelim. Türk Telekom'un mücadele ediyor görüntüsünün altında aslında hiçbirşeyi umursamaz kadrosuna cuk oturan bir transfer oldu. Atar, coşar, bir grup taraftara(!) güzel bağışlar yapar ama kulüplerimiz ne zaman faydalı ve uzun vadeli transfer yapmayı öğrenecek merak etmekteyim.

Dünün önemli gelişmelerinden biri de Serkan Erdoğan'ın kontratını karşılıklı feshederek tekrar ACB'nin yolunu tutması oldu. Fazlasıyla dalgalı bir kariyeri var Serkan'ın ama en önemli duraklardan biri Tau Ceramica'ydı. Tau Ceramica'nın fırtına gibi estiği dönemde önemli taşlardan biri olmayı başarmıştı. Şimdi ise düşmeme mücadelesi veren Alicante için oynayacak. Kariyerinin sonlarına doğru altın vuruş yapma ve olabilirse Alicante'yi merdiven olarak kullanma niyetiyle atılmış bir imza olarak görüyorum. Askerlik olayını da es geçmemek lazım tabi. Serkan'la güzel bir röportaj yapma niyetimiz vardı ama durum böyle olunca rafa kalktı. Belki birgün tekrar 2. ACB dönemini konuşma şansımız olur. Yolu açık olsun,ona da başarılar dileyelim.


Link

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...