Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

28 Mart 2010 Pazar

Joventut'un Tarihi Formaları Satışta

Fikrin kaynağı kulübün kendisi mi yoksa taraftarın talebi mi bilemiyorum ama ne olursa olsun güzel bir iş yapmışlar. Formalar zaten birbirinin aynısı, sadece sponsorlar ve renk tonları değişik ama zaten buradaki tema tasarımdan ziyade formaların yansıttığı şampiyonluklar. 4 farklı forma üç önemli şampiyonluğu temsil ediyor. Freixenet reklamlı olan forma 80-81 sezonundaki, RAM reklamlı forma da 89-90 sezonundaki Koraç Kupası Şampiyonluğunu; 7up reklamlı forma 1994 yılındaki Eurolig şampiyonluğunu ve Kalso reklamlı forma 1967 yılındaki İspanya Ligi Şampiyonluğunu temsil ediyor. Fiyatı 50 Euro olan formaları Tripkovic, Mario Fernandez, Valters ve Tucker tanıtmışlar. Ülkemizde tarihi formaları geçtim normal sezon formasını bile eşiniz dostunuz yoksa bulmanız zor. 76. kalite formaları sadece bazı shoplarda satan kulüpler var hepsi o kadar.

2 yorum:

EsKenes dedi ki...

Napoli, Lega Basket'te Benetton'a 169-29 yenilerek 140 farkla şimdilik season high yaptı. Önlerinde 7 maç daha var, bakalım rekoru geliştirebilecekler mi, takip ediyoruz. Çeyrek skorları şöyle: (41-9)(48-3) (39-4) (41-13).

Fanatik Basket dedi ki...

TV'de Haftanın Basketbol Ekranı, Canlı Yayınlanacak Maçlar..
http://www.fanatikbasket.net/blog.asp?id=421

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...