Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

10 Mart 2010 Çarşamba

Galatasaray C.Crown: 98 - Hapoel: 111 (Ne Ka Ekmek O Ka Köfte)

Galatasaray Cafe Crown'un bu sezonki hedefi TBL'de düşme potasından uzaklaşıp playoff yarışına dahil olmak olunca bu mağlubiyetin veya genel olarak Eurocup'tan elenmenin kulübü çok fazla üzdüğünü sanmıyorum. Valencia maçından sonra son bölümde bir maç daha verildi. Son periyoda kadar üstün giden sarı kırmızılı takım Hapoel serisini durduramayınca bir çeyrekte potasında 44 sayı gördü. Gerçekten inanılmaz bir rakam. Yabancılar sazı eline alıp, yerliler izleyince her zaman ortaya çıkan sonuçlardan biri yine sahnedeydi. 88'i yabancılardan 98 sayı ve grupta altıncı maçta alınan altıncı mağlubiyet. Zaten çok zor bir gruptu, Galatasaray'ın çıkması bu şartlarda çok zordu ama oynanan oyun en azından 1-2 galibiyeti hakedecek seviyedeydi. Başta da söylediğim gibi hayırlı bir son oldu kulüp adına. Artık sportif olarak tek hedef TBL, kulüpteki herkesin derdi de bir an önce şu seneyi kazasız belasız bitirmek olsa gerek. Detaylar burada.

GALATASARAY CAFE CROWN (98): Darius Washington 22 (4 ribaund- 6 asist), Caner Topaloğlu 3, Murat Kaya 2, Mike Wilkinson 27 (4 ribaund- 2 asist), Radoslav Rancik 18 (4 ribaund- 4 asist), Evren Büker (2 ribaund- 8 asist), Can Akın 3, Simas Jasaitis 21 (4 ribaund), Fatih Solak 2 (2 ribaund)

HAPOEL JERUSALEM (111): Uri Kokia 10 (5 ribaund), Sharon Shason 2 (1 ribaund), Tre Simmons 25 (4 ribaund- 4 asist), Yuval Naimy 27 (2 ribaund- 7 asist), Leo Lyons 10 (3 ribaund- 3 asist), Dijon Thompson 20 (3 ribaund), Yogev Ohayon, Pooh Jeter 13 (3 ribaund- 4 asist), Brandon Hunter 4 (5 ribaund- 4 asist)

1 yorum:

Bet Set dedi ki...

171 alt . :(

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...