Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

15 Mart 2010 Pazartesi

Yunanistan All Star'ına Sofo Damgası

Bu haftasonu Yunanistan'da All Star haftasıydı ve maça Schortsanitis damgayı vurdu. Yunanistan Karması'nın Yabancılar Karması'nı 147-114 yendiği maçta Schortsanitis 3/5 üçlük (şaka değil) ve 16/16 ikilik isabetiyle 42 sayı üreterek en değerli oyuncu oldu. Kadrolara bakınca Spanoulis ve Diamantidis'siz Yunan karması daha zayıf duruyor ama Sofo farkı ortaya gerçekten de büyük bir fark çıkarmışa benziyor. All Star'ın klasik organizasyonlarından smaç yarışmasını Haislip ve Childress gibi önemli rakipleri geride bırakan Lance Harris kazandı. Üçlük yarışmasını ise Drew Nicholas kazandı. Günün en eğlenceli videosu ise Schortsanitis'in Baby Shaq lakabını hakedercesine Childress'la beraber yaptığı şov oldu. Normalde yüzünde asla gülücük dahi olmayan Sofo bu şovuyla beni acayip şaşırttı.


Link

Komşu, All Star'ın sadece NBA özentisi bir organizasyon olmaması gerektiğini, halkla yıldızları buluşturmanın gerekliliğini güzel işler yaparak göstermiş. Bizim çok bilen üst kademe yöneticilerimize de ders olması gerektiğini düşünüyorum. Oyuncular saatlerce standda oturup taraftarlara imza dağıtıyorlar ve fotoğraf çektiriyorlar. Valla helal olsun ne diyim.


Link

Organizasyondan diğer videolar ve resimler burada.

3 yorum:

rechep dedi ki...

kanka yanlış yazmışın gücülük deil gülücük :)

dejavu dedi ki...

Ooo recepe bak, blogger hesabı alırmış da hatalar bulurmuş. Bak işine aslan, bize de bekleriz! :güiza:

rechep dedi ki...

cok mu qördün:( :nuria:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...