Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

19 Mart 2010 Cuma

Final Four Biletleri Tükendi

Eurolig resmi sitesinden organizasyona 1,5 ay kala daha önceden satışa çıkarılan tüm tekli biletlerin tükendiği bilgisi verildi. Final Four'a kalan takımlara belli bir kontenjan zaten ayrılmış durumda ve o takımların taraftarları biletlerini zamanı geldiğinde alacaklar. Bu satılanlarsa tamamen bu tip organizasyonlardan bağımsız olarak Final Four'u yerinde izlemek isteyen izleyiciler içindi. Yani uzun bir süredir Türk seyircilere hitap ediyor da diyebiliriz. Henüz bu duyguyu yaşayamadık ama illa ki bir gün Final Four'u yerinde izleyeceğiz. Bakalım ülkemize mi yoksa bambaşka bir ülkeye mi denk gelecek. Bu arada Dünya Şampiyonası için satışa çıkarılan biletlerin de çeyrek final ve sonrası için olanlar çok çok kısa bir süre içinde tükendi. Veya rezerve edildi mi demeliyiz bilmiyorum. Biletix'te çalışan eşi dostu olanların her organizasyon için bilet rezerve ettiği, hatta görevlilerin bile karaborsa yaptığı söylentileri uzun zamandır her yerde konuşuluyor. Üstüne bir de bu olay yaşanınca bunlar mı doğru yoksa bir anda ülkemizde basketbol sevgisi mi patladı diye düşünmeden edemiyorum.

2 yorum:

EsKenes dedi ki...

Sene başından beri ne lig ne Eurolig maçlarında dolan Istanbul salonlarının biletleri çıktığı gece tükeniyor. Gerçek basketbol severlere oluyor olan. Hoş, çok şaşırmamalı artık, düzenin nasıl ilerlediğini az çok biliyoruz.

dilemma dedi ki...

durun siz kardeşsinize bi naçizane bi öneri sam worthington vs. ceyhun altay :)

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...