Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

21 Mart 2010 Pazar

Herkes Sığınaklara Siena Yenildi !

Yaza yaza dilimizde tüy bitti. En sonunda Siena'ya da mağlubiyeti tattırdık. Hafta arası Siena'nın yeni sezondaki transfer politikası ile gelişmeler vardı ama ev taşıdığım için mecburen yeni haftaya bıraktım. Üzerine bir de bu mağlubiyet geldi ve tüm gözler Siena'ya çevrilecek. İtalya Ligi yeniden başlar mı yoksa bu sadece bir kaza mı bilemem ama Siena da yenildiğine göre artık hiçbir takımın mazereti olmamalı. Bu mağlubiyet İtalya Ligi'nin zirvesini iştahlandıracaktır. Boniciolli de bu senenin bombasını patlattı. Ha Roma'nın Siena'yı yenmesi hiçbir zaman bomba olmamalıydı ama o kadar büyük bir hegamonya vardı ki Siena yenilince insan panik olmadan edemiyor. Pianigiani ilk yarıda Roma'yı yakmıştı ama rövanş 93-85 ile Roma'nın oldu. This is madness!! This is Roma!!

1 yorum:

10ur dedi ki...

McIntyre FenerbahçeÜlker flörtü yıllardan beri olan bir durum acaba bir dahaki yıl için greerin yerine gelebilir mi acaba aşağı yukarı aynı paralara oynadıklarını düşünüyorum aslında greerde kalabilir onun yerine ünlü enbiey yıldızımız giriçek(kesinlikle McIntyre'dan daha fazla alıyordur) gönderilse serhat onun yaptığının daha fazlasını yapabilir bence gayet iyi 1 kadro oluyor. tabii iyi bir 4 numrada gerekli. Aklıma ilk gelende Keremden kesinlikle dah iyi olacağını düşündüğüm Furkan oda alındımı tanjevic hasta hasta 1 euroleague şampiyonluğu kazanabilir belki

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...