Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

15 Mart 2010 Pazartesi

Cibona'da İkinci John Terry Skandalı

Sadece İngiltere'nin değil, dünyanın en iyi futbolcusularından biriyseniz ve bu hadiseyi yaşıyorsanız bundan sonra bu tip tüm durumlarda adınızın geçmesinden daha olağan bir durum yoktur. Espriler, aşağılamalar, yaptırımlar vs arka arkaya geldi ve John Terry yerin dibine sokuldu. Fazlasıyla haketti orası ayrı. Benzer bir vaka Cibona kulübünde patlak verdi. Cibona'nın sakat(!) kaptanı Rozic'in, takımın 20 yaşındaki uzunu Leon Radosevic'in 1,5 yıllık sevgilisiyle birlikte olduğu ortaya çıktı. Hem de Terry mevzusu sonrası prim yapmak isteyen gazetecilerin sürekli bir taraflarından uydurdukları hikayelerden biri de değil. Bizzat Leon Radosevic'in ağzından açıklamalar geldi. Hırvatça bilmediğimizden kelimesi kelimesine çeviri mümkün değil ama Google yardımıyla tam net olmasa da bazı şeyler ortaya çıkıyor. Yanılmıyorsam Rozic ve Radosevic'in sevgilisi, Radosevic'le beraber yaşadıkları evde gece buluşuyorlar ama prezervatifleri olmadığı için beraber olmuyorlar. Ortada bir ses kaydı ve mesajların olduğu da metinlerden az çok ortaya çıkıyor. Eğer yine metinlerden yanlış anlamadıysam Radosevic antrenmana giderken eve bir kayıt cihazı bırakıyor ve kızların dedikodusuna meraklı olduğu için sevgilisi ve arkadaşının bütün konuşmalarını kaydediyor. Daha sonra bu konuşmaları dinliyor ve olay ortaya çıkıyor. Sevgilisi önce olayı inkar ediyor ama Radosevic konuşmaları dinletince durumu kabulleniyor, eşyalarını toplayıp evden ayrılıyor. Genç oyuncu da ilişkisini haliyle sonlandırıp basına açıklama yapıyor. "Şanslıyım ki sakat ve onunla aynı soyunma odasını sene sonuna kadar paylaşmayacağım. Onunla konuşmak istemiyorum. Sene sonunda da kulüpten ayrılınca herşey yoluna girecek." demiş Radosevic. Hırvat basını da Terry olayı ve bu olay arasındaki farkları ve benzerlikleri esprili bir dille sıralamış.

Olay hakikaten feci. John Terry koca dünyada karısını aldatacak sevgilisiz birini bulamadı, Bridge'in nişanlısıyla beraber oldu. Rozic de aynı şeyi Radosevic'le yaptı. Her ikisinin de bu konularda Wayne Rooney'i örnek almaları gerektiğini düşünüyorum. O kadar parayı böyle rezil olmak için kazanmıyorlar herhalde.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...