Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

10 Mart 2010 Çarşamba

Lubos Barton Yeniden Sakatlandı

Bu senenin en şansız isimlerinin başında geliyor Çek Lubos Barton. Geçirdiği ağır sakatlık yüzünden yaz başında operasyon geçirmiş ve 6 ay sonra sahalara döneceği söylenmişti. Kral Kupası finalinde eşofmanlarıyla benchte görüp nihayet demiştim ve ligde Valladolid, Eurolig'de de Maroussi maçında az da olsa süre alarak yavaş yavaş ısınmaya başlamıştı. Dün tekrar sakatlandı ve 15 gün forma giyemeyecek. Allahtan sakatlık ameliyat bölgesinden değil ama eski gücünde olmadığı da aşikar. Sürekli servise giden arabalar gibi şu anda Barton. Her an perte çıkacakmış gibi bir hali var. Eğer bir an önce toparlanıp gaza basmazsa, geçen seneki performansını da düşününce sene sonu başka formalara doğru yelken açmak zorunda kalabilir. Makinanın çalışmayan ama sistemi de bozmayan bir parçası durumunda şu anda. Pascual fayda vermeyen bir parça için daha ne kadar sabredebilir bilemiyorum.

1 yorum:

Sheed dedi ki...

barton'un sakatlığı büyük resme bakınca ciddi bi etki yaratmayacak gibi gözükse de özellikle olası bi olympiakos maçında kleiza eşleşmesi için en uygun adamını kaybetme ihtimalinden pek hoşnut değildir pascual..

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...