Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

1 Eylül 2010 Çarşamba

Türkiye-Porto Riko Maçına Doğru

Spor olaylarında milletçe başımıza gelen en çok şey, dereyi geçip çayda boğulmaktır. Yunanistan'ı ve Rusya'yı yenip dereyi geçtik, önümüzde 2 tane motive olmamızın yeteceği maç var. Bunlardan ilkinde Porto Riko karşısına çıkacağız. Porto Riko'nun işe yarar en tehlikeli silahı JJ Barea. İçeri giriyor, karşısındaki uzunun iyi savunmasına rağmen dengesini kaybetmeden o topu potaya atıyor ya da dışarı etkili çıkarabiliyor. Yani, Spanoulis ve Diamantidis'in yaptıklarını daha iyi yapıyor. Dışarıda ki oyuncularda 1'e 1 kalınca kendine uygun şut açısını sağlayabilen tipte. Pota altlarına bakarsak Ramos, Santiago ve Balkman olabildiğine kötüler. 4 numaraya Carmelo Lee'yi de çekiyorlar ama Ersan karşısında tutunabileceğini zannetmiyorum. Ömer Aşık, Semih Erden ve Oğuz Savaş'ın orta halli bir günlerinde olmaları bile orayı darmadağın etmemize yeter. Savunmada Barea'yı Ömer Onan ve Sinan Güler ikilisiyle durdururuz. Çin karşısında Rivera'nın iyi iş çıkarmasından dolayı dinlenme şansı buldu Dallas'da oynayan Barea. Biraz daha dinç ve kuvvetli olacaktır. Porto Riko, Yunanistan'la ölçülemeyecek seviyede silahları az olan bir takım. Daha önce dediğimiz gibi konsantre olmamız yeterli, hafife almayalım ve çayın ilk kısmını başarılı bir şekilde geçelim.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

1 maçı kazanmakta yetecek çok önemli olan liderlik için, bugün kazanırsak yarınki maçıda 2.turdaki büyük ihtimal rakibimiz olacak yeni zelanda maçı için hazırlık maçı olarak görebiliriz sonucunu pek düşünmeden..bide sırbistan arjantini yenip lider olur avustralya 3.olursa, B grubundan da brezilya 2.olamassa 2.turdaki slovenya/hırvatistan-avustralya eşleşmesınden kim gelirse eleme ve yarı fınale kalma ıhtımalımız cok yuksek..ince hesaplar ama artık bunları duşunmek lazım

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...