Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

2 Eylül 2010 Perşembe

Türkiye: 87 - Çin: 40 (Başkent'e Güzel Veda)

Bizim açımızdan tam bir formalite maçıydı, akşamüstü de Fildişi Sahili Porto Riko'yu yenince maç Çin açısından da formaliteye dönüştü. İki takımın da gruptan çıkmasının yanı sıra pozisyonları da kesinleşince maç için büyük beklentilere girmek, çekişme beklemek yanlış olurdu. Milli takım kendisine büyük destek veren Ankara seyircisine 47 sayılık farkla veda etti ve grubu lider tamamladı. Çin de Porto Riko'yu geride bırakıp İstanbul'a gitme hakkı kazanarak önemli bir iş başardı. Bizim de kalbimizin bir yerinde Selçuk Ernak sebebiyle Çin'e büyük sevgi var. Bu yüzden bizim için de ayrı bir mutluluk oldu. Artık gerçek turnuva başlıyor.

TÜRKİYE (87): Cenk Akyol 6 (4 ribaund- 1 asist), Sinan Güler 9 (3 ribaund- 7 asist), Barış Ermiş 9 (2 ribaund- 4 asist), Semih Erden 18 (12 ribaund- 3 asist), Oğuz Savaş 20 (4 ribaund- 2 asist), Ender Arslan 3 (1 ribaund- 1 asist), Ömer Aşık 17 (13 ribaund- 2 asist), Hidayet Türkoğlu 5 (3 ribaund- 2 asist)

ÇİN (40): Ding Jinhui 4 (8 ribaund), Yu Shulong 9 (1 ribaund- 2 asist), Sun Yue 15 (4 ribaund- 2 asist), Zhang Zhaoxu 4 (2 ribaund- 1 asist), Guo Ailun (1 ribaund), Su Wei 4 (9 ribaund), Zhou Peng 4 (3 ribaund- 1 asist)

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Kendi içimizde zaten rezilliği duymayan kalmamıştı, dünyaya da rezil olduk! buyrun linke http://www.nba.com/2010/news/09/01/dance-team-banned.ap/index.html?ls=iref:nbahpt2

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...