Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

5 Eylül 2010 Pazar

Euroleague Maçları Ntvspor'da

Uzun zamandır dillendirilen Ntvspor - Euroleague söylentisi birkaç gündür kanalda dönen reklamlarla beraber kesinlik kazandı. Önümüzdeki sezon Fenerbahçe Ülker'in ve diğer Avrupa devlerinin Euroleague maçları Ntvspor'da olacak. Efes Pilsen maçları ise Spormax - Skytürk işbirliğinde yayınlanmaya devam edecek. Bu tip ihalelerin perde arkasında yaşananlar, bizlerin göremediği noktalar vardır. Bunda da öyle mi değil mi bilmiyorum ama Ntvspor'un bu hamlesinin adı "Doğru zamanda, doğru yatırım" bana göre. Fenerbahçe artık rüya hedeflerden sıyrılıp Final Four'a odaklandı ve bu yönde yatırım yapıyor. Yeni kimliğiyle de Avrupa'daki devlerin karşısında ezilen değil, her maça galibiyet için çıkan bir takım olacak. Bu açıdan da oldukça zevkli maçlar izleyeceğimiz kesin. Spormax'ın Fenerbahçe Ülker'le beraber haftada 4 maç performansını Ntvspor'un yakalayıp yakalayamayacağı ise en büyük soru işareti şu anda. Umarım bir hızla başlayıp en sonunda iki veya tek maça düşmezler.

2 yorum:

Doğan Kelleci dedi ki...

İlk duyduğumda bende bu habere bir yandan sevindim, bir yandan da acaba yeterince maç yayını olacak mı endişesi yaşadım?
Umarım Euroleague'i Fenerbahçe maçlarından ibaret görmezler!

baldur dedi ki...

ben de fenerliyim ama final four için yavaaaaaaş demek istiyorum. marko tomas artı lavrinovic ile olmaz o işler.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...