Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

23 Eylül 2010 Perşembe

6. Banvit-TÜBAD Basketbol Turnuvası

Bu sene 6.sı düzenlenen Banvit TÜBAD Basketbol Turnuvası'nın tanıtımı geçtiğimiz günlerde yapıldı. Katılan takımlar fazlasıyla ilgi çekici. Olympiakos, Lottomatica Roma, Fenerbahçe Ülker, MP Trabzonspor, Türk Telekom ve evsahibi Banvit 29 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında Bandırma seyircisinin önüne çıkacak. İmkan olsa bizzat yerinde takip edilmesi gereken bir turnuva ama takip edemeyenler için imdada yine Ntvspor yetişiyor. Her gün iki maç oynanacak ve Ntvspor'dan canlı yayınlanacak. Ivkovic'li yeni Olympiakos'un varlığı bile turnuvayı izlemek için başlı başına bir sebep. Bir an önce gelsin 29 Eylül...

1 yorum:

ertan ürkmez dedi ki...

Papalukas, Spanulis, Teodosiç. Beyniyle basketbol oynayan 3 oyun kurucu. Keselj gibi bir şutör, Bourisis gibi bir pota altı vs Bu sene Panathınaikos un egemenliğine son vereceklerini ve euroleague e damga vuracaklarını düşünüyorum. Özellikle Fenerbahçe ile oynayacakları maçı canlı izleyebilmek isterdim. İmdada Dünya basketbol şampiyonası maçlarında Shuster, Misimoviç gibi basketbolun önemli isimleri(!) ile röpörtaj yapan bir spor kanalı yetişmiş:)

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...