Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

29 Eylül 2010 Çarşamba

Eurocup Rakiplerimizi Tanıyalım


Spartak St. Petersburg
Bugün akşam 20.00'de Galatasaray CC, Spartak St. Petersburg'a karşı çok önemli bir mücadele verecek. Ayhen Şahenk'in bu zorlu rakibe karşı dolu olması ve rakibi baskı altına alması lazım. Kadro kalitesi olarak Spartak G.Saray CC'a göre daha üst düzey. Oyun kurucu bölgesinde NBA'de LA Lakers forması da giymiş Smush Parker ve 2'00'' boyundaki Anton Ponkrashov sertliğe, hıza ve savunmaya uygun 2 oyuncu. Henry Domercant ve Dijon Thompson gibi 2 keskin şutörü olan Spartak, kenardan daha fazla enerji gerektiğinde Evgeny Kolesnikov'u kullanıyor. Pota altında yeni transfer Pero Antic, Miha Zupan, Bashiminov ve Petar Popovic'in savunmada Rancik ve Andric'i durdurmak için büyük bir savaş vereceklerini garanti edebiliriz. Koçları Zvi Sherf yada bilinen adıyla Zvika'da kariyerli ve Avrupa'da başarılı bir koç. Bu takımı burada çift haneli skorlarla yenmemiz şart, zira Yubileyny'de 7700 kişilik salonlarında baskının bizim üzerimize gelmesi en son isteyeceğimiz şey. Burada elde edeceğimiz önemli bir avantaj bsakıyı onların üstünde olur St. Petersburg'da.

Deutsche Bank Skyliners
Frankfurt ekibi bugün önemli isimlerinden pivot Joe Dabbert bugün oynayamayacak. Dabbert'in eksikliğinde Kimmo Muurinen ve Marius Nolte ellerinden geleni vermeye çalışacaklar. Guard ikilisi Jimmy McKinney ve Ajene Moye Malaki hızlı ve açık alanda etkili. Dominik de Mello mesafe tanımayan 3'lükleriyle dikkati çekiyor. Mire Chatman'ın bugün savunacağı DaShaun Wood karşısında dikkatli olması önemli. Cüneyt Erden'in de bir Skyliners efsanesi Pascal Roller'e karşı dikkatli olması şart, Roller takımın lideri ve sürükleyici ismi.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...