Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

10 Eylül 2010 Cuma

ABD: 89 - Rusya: 79 (Kötü Günde Rahat Galibiyet)

Günün ilk çeyrek final maçı ABD ve Rusya arasındaydı. Politik açıdan bir dönemin iki azılı, şimdinin gizli düşmanı iki ülkenin parke üzerindeki takımları da aynı tabloyu yansıtır nitelikteydi. Her ne kadar rüya takımdan bir sınıf aşağı bir takım olsa da, ABD bugün dağınık oyununa rağmen kazanmayı bildi. Takım kalitesi olarak 3-4 gömlek üzerindelerdi Rusya'nın. Kötü başladıkları maçta Rusların yüksek dış atış yüzdesi uzun bir süre maçı dengede tuttu ama dar rotasyonlu Rusya kadrosu ABD temposuna fazla dayanamadı. Özellikle Kevin Durant bugün maçı tek başına domine etti. 4/5 ile başlayıp 7/21 ile biten Rusya üç sayılık yüzdesi de gittikçe gardı düşen takımın aynası gibi oldu. Ruslar için onurlu mücadelenin bugün sonuydu. Madalya şansları kalmadı ama mütevazi kadroyla en iyi sıralamada olmak için sonuna kadar mücadeleye devam edeceklerine eminim. ABD için de altın madalya yolunda bir engel daha kolayca aşılmış oldu. Detaylı istatistikler burada.

ABD (89): Chauncey Billups 15 (1 ribaund- 5 asist), Kevin Durant 33 (5 ribaund- 1asist), Derrick Rose 6 (2 ribaund, 3 asist), Russel Westbrook 12 (1 ribaund, 1 asist), Rudy Gay ( 1 ribaund), Andre Igoudala 6 (5 ribaund, 3 asist), Stphen Curry 2 (1 ribaund, 1 asist), Eric Gordon 6 (2 ribaund, 1 asist), Kevin Love, Lamar Odom 6 (12 ribaund, 1 asist), Tyson Chandler 3 (2 ribaund)

RUSYA (79): Andrey Vorontsevich 14 (12 ribaund, 3 asist), Sergey Bykov 17 (3 ribaund, 3 asist), Vitaiy Fridzon 2 (1 ribaund, 2 asist), Alexandar Kaun 4 (5 ribaund), Alexey Zhukanenko 4, Anton Ponkrashov 3 (3 ribaund, 4 asist), Sergey Monya 5 (6 ribaund, 1 asist), Dimitriy Khvostov 8 ( 5 asist), Evgeny Voronov 9 ( 3 ribaund, 1 asist), Timofey Mozgov 13 (4 ribaund)

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...