Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

30 Haziran 2010 Çarşamba

Romain Sato Ne Yapacak

Orta Afrikalı yıldız, 2 ve 3 numara Romain Sato 2006'dan beri Siena'da. Sözleşmesini 2013'e kadar uzatan koç Simone Pianigiani Tutto Sport'a göre yeni bir proje üretiyor ve McIntyre, Eze, Domercant ve Sato'yla daha fazla devam etmeyecek. Çeşitli haberlere göre Romain Sato'yla ilgilenen 4 büyük kulüp var; Barcelona, Olympiakos, Khimki ve Real Madrid. Barcelona için ne desem bilemiyorum, o kadar iyi bir kadroları var ki Sato'ya ne gibi bir ihtiyaçları var söylemek anlamsız. Real Madrid için durum daha farklı. Onların kesinlikle Sato gibi bir oyuncuya ihtiyaçları var. Bunun için Kaukenas'ın da içinde bulunduğu bir teklif yaptılar ama reddedildiler. Peki Olympiakos, onlar Childress'ı yüksek maliyetinden dolayı yollamak istiyorlar. 3 numara için ilk düşündükleri ismin Siskauskas olduğu söyleniyor. Vujosevic Siskauskas'ı bırakır mı bilinmez. Corriera di Siena'ya göre Pianigiani çark etti ve Sato'yu takımda tutmak istiyor. Dıştan gelen Scariolo'lu Khimki ise bir sürpriz peşinde. İtalya Ligi'nin 2010 MVP'si Romain Sato ne yapacak? İşte çok bilinmeyenli bir denklem, çık işin içinden çıkabilirsen.

2 yorum:

yangchonchoi dedi ki...

Pashutin'li Khimki derken Scariolo'lu Khimki mi yoksa Pashutin'li Unics mi kastedildi? Büyük ihtimalle Khimki'dir ona istediği kontratı verebilecek takım ama bildiğim kadarıyla Pashutin Unics yolundaydı.

hakancelep dedi ki...

Haklısınız, maddi bir hata olmuş. Scariolo'lu Khimki olacaktı, o şekilde değişti. Uyarınız için teşekkür ediyorum.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...