Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

5 Haziran 2010 Cumartesi

Bjelica'yı Barcelona Kapmak Üzere

Çocuk 88 jenerasyonunda arka planda kalsa da Avrupa'nın en önemli genç yetenekleri arasında gösteriliyor, imzaladığı söylenen takım da Avrupa'nın en iyisi Barcelona. Bu sene Kızılyıldız'da fazlasıyla göze batan ve yaşı itibariyle de artık bir sıçrama yapması gereken Bjelica'nın sezon sonunda büyük takımlardan biriyle imzalayacağı zaten bankoydu ve Adidas Eurocamp'te bulunan Eurohopes'un aktardığına göre Bjelica'yı Barcelona kaptı. Barcelona'nın Bjelica'yı takımda tutmak veya kiralamak konusunda henüz karar vermediği de yazılıyor ama en önemli sıkıntısı Pete Mickeal ile aynı seviyede bench oyuncusunun bulunmaması olan Barcelona'nın 5 hariç tüm pozisyonlarda oynayabilse de esas verimli pozisyonu 3 ve 4 numara olan Bjelica'yı başka bir takımda tutması pek ihtimal dahilinde gözükmüyor. Tabi bunda yeni sezon transfer politikalarının, Rafa Martinez'in gelip gelmeyeceğinin de büyük önemi var. İstenilen kadro kurulursa Bjelica 1 sene daha hatta bekletilebilir. Bjelica üst düzey bir oyuncu olmak istiyorsa, NBA Draft'ında yukarılara çıkmak istiyorsa mutlaka şutunu, özellikle de dış şutunu geliştirmek zorunda. Şutu olmayan bir 3 numara savunmada görev adamı olmaktan ileriye gidemez. Bu arada Raduljica'yı da Partizan'ın alacağı söyleniyor. Macvan'ı da bizimkiler kapsa ya.


Link

1 yorum:

oscar dedi ki...

barca rubio gibi bir baska genc yetnegide kaparak hem en epede kalıp hem de genc oyunculara guvenebilecegini gosteriyor. futbolda da boyleler genel clup anlayısı ıle ılgılı herhalde.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...