Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

22 Haziran 2010 Salı

Fransa'nın Aday Kadrosu Açıklandı

Koç Vincent Colet aday kadroyu açıkladı. Bir çok NBA yıldızını bir arada bulunduran Fransa'da, Erman Kunter'in takımı Cholet'den de Fabian Causeur, Mickaël Gelabale, Kevin Séraphin bulunuyor. Tony Parker'ın yokluğunda bu sene NBA'de beklentilerin üstünde iş çıkaran Rodrigo Beaubois'e güvenecekler. Nando De Colo ve Yannick Bokolo, koç Colet'nin bu bölge için düşündüğü isimler. Özellikle, bu sene NBA draftlarında ilk turdan seçilmesi beklenen Kevin Séraphin de turnuvada önemli işler başarmak istiyor. Turnuva hazırlıklarına 25 Temmuz'da Pau'da başlayacak olan Fransa, kadroyu 14'e düşürdükten sonra ABD'ye giderek, Madison Squre Garden'da ABD'yle bir hazırlık maçı oynayacak. Tony Parker'ın eksikliğine rağmen, yine de önemli isimleri bulunduran Fransa, eğer takım oyununu ve doğru stratejiyi elde ederse turnuvada iz bırakabilir. Fransa; Kanada, Litvanya, İspanya, Lübnan ve Yeni Zelanda ile birlikte D grubunda bulunuyor.

İşte aday kadro;

Rodrigue Beaubois (Dallas, NBA), Yannick Bokolo (Gravelines-Dk), Fabien Causeur (Cholet), Nando De Colo (Valencia), Antoine Diot (Le Mans), Nicolas Batum (Portland, NBA), Mickaël Gelabale (Cholet), Edwin Jackson (Rouen), Charles Lombahé-Kahudi (Le Mans), Alexis Ajinça (Charlotte, NBA), Boris Diaw (Charlotte, NBA), Alain Koffi (Badalona), Ian Mahinmi (San Antonio, NBA), Joakim Noah (Chicago, NBA), Florent Piétrus (Valencia), Kevin Séraphin (Cholet), Ali Traoré (ASVEL), Ludovic Vaty (Orléans), Aldo Curti (Orléans), Dounia Issa (Vichy), Aymeric Jeanneau (ASVEL), Abdou M'Baye (Dijon), Adrien Moerman (Orléans), Johan Petro (Denver, NBA)

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...