Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

1 Temmuz 2010 Perşembe

CSKA Moskova Pazarda

CSKA'da çoğu kişiye anlamsız gibi gelen ilk transfer Messina sonrası geçiş sürecini oldukça iyi yöneten, başarılı sayılan Pashutin'i gönderip Dusko Vujosevic'i koçluğa getirerek yapmıştı. Şimdi ise oyuncu pazarına girdiler. Sırp pivot Boban Marjanovic'i Hemofarm'dan 3 yıl 4.5 milyon dolarlık bir kontratla aldılar. Ben Marjanovic'den, daha doğrusu Sırp bir pivot bulmuş Dule'den bir yıldız daha çıkacağını düşünüyorum. Marjanovic kim diyebilirsiniz, haklısınız da ama Maric kimdi?

Şimdi önlerinde ilk hedef serbest statüsünde olan Milos Teodosic'i kadroya katmak. Olympiakos onu ikna etmeye çalışıyor ama Vujosevic'in çağrısına kulak vermesi bana daha anlamlı geliyor. Bir diğer ilgilendikleri isimse, daha doğrusu herkesin ilgilendiği isimle onlar da ilgileniyor. Terrell McIntyre'yle görüşüyorlarmış ve T-Mc Unicaja'ya imza atmadan önce Rusları dinlemek istemiş. Dule'nin hedefindeki bir diğer isim Uros Tripkovic. 2009'a kadar Partizan'da Dule'nin oyuncusu olan Tripkovic hem Euroleague'de oynamak hem CSKA gibi bir takımda oynamanın cazibesine fazla dayanamaz. Badalona'nın onu elinde tutması oldukça zor. Tek şansları içlerinde oldukları lig. Haberler öyle gösteriyor ki Vujosevic, CSKA'nın oyun kurucu bölgesini yeniden şekillendiriyor.

1 yorum:

ukic dedi ki...

cska ne arar la bazarda? :D

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...