Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

19 Haziran 2010 Cumartesi

Almanya'nın Hazırlık Kadrosu Açıklandı

Polonya'da Nowitzki'siz aradığını bulamayan Almanya Milli Takımı'nda Bauermann 16 kişilik hazırlık kadrosunu açıkladı. Geçtiğimiz günlerde röportaj yaptığım Schaffartzik de aday kadroya çağrılan isimlerden biri. Aynı şekilde o röportajda adı geçen genç oyuncuların tamamı aday kadroda. Ama listede bir ismin eksikliği dikkat çekiyor. O da Dirk Nowitzki. Polonya'da dinlenip, ülkesi wildcard aldığı takdirde Dünya Şampiyonası kadrosunda olacağını açıklayan Nowitzki'nin ve Kaman'ın durumları netleşmediği için Bauermann bu isimleri kadroya eklemedi ve hazırlıklarını onların yokluğuna göre yapıyor. Ama bu, ikilinin Dünya Şampiyonası'nda olmayacağı anlamına gelmiyor. Bir nevi "Gelirlerse başımızın üstünder yerleri var, gelmezlerse bu kadroyla başımızın çaresine bakacağız." mesajı. Bu kadar yıldızın yokluğunda Nowitzki geleceğini açıklayarak hem gönülleri kazanabilir, hem de rakiplerin zor durumunda parlak gençlerle madalyaya koşabilir. Bizler de basketbolsever olarak bir an önce NBA'deki geleceğini belirleyip buraya gelmesini bekliyoruz. Aday kadroda şu isimler var:

Steffen Hamann (ALBA Berlin), Demond Greene (Larissa), Heiko Schaffartzik (New Yorker Phantoms Braunschweig), Per Günther (Ratiopharm Ulm), Lucca Staiger (ALBA Berlin), Philipp Schwethelm (Eisbären Bremerhaven), Chad Töpper (Albuquerque Thunderbirds), Konrad Wysocki (Turow Zgorzelec), Robin Benzing (Ratiopharm Ulm), Elias Harris (Gonzaga University/ABD), Jan-Hendrik Jagla (Asseco Prokom Gdynia), Tim Ohlbrecht (Telekom Baskets Bonn), Yassin Idbihi (New Yorker Phantoms Braunschweig), Tibor Pleisse (Brose Baskets Bamberg), Christopher McNaughton (EWE Baskets Oldenburg), Johannes Strasser (Telekom Baskets Bonn)

Nowitzki gelir, bir de şanslı kura çekerse yürür bu kadro.

2 yorum:

anilkos dedi ki...

kurada çektiği şehre göre en fazla kordon ya da istiklal caddesinde yürürler bence yanlış anlama maliano ama:)

maliano dedi ki...

:)

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...