Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

16 Haziran 2010 Çarşamba

Diamantidis 3 Yıl Daha Panathinaikos'ta

Sezon sonu kontratı sona erecek isimler arasında en değerlilerden biri Diamantidis'ti ama transfer spekülasyonlarında hiç adı geçmedi. Bunun sebebi de daha önce kontratını yenileyeceğini açıklamasıydı. Beklenen imza da geldi. Avrupa'nın en iyi savunmacısı olarak gösterilen ve aynı zamanda Panathinaikos'un da kaptanı olan 3D (Dimitris Diamantidis Defence) 3 yıllık kontrat yeniledi. Senelik 2 milyon euro alacak. Final sonrasında "Obradovic'siz bir Panathinaikos düşünemiyorum." diyen kaptan böylece hocasıyla kariyerine devam edecek. Kontratı bittiğinde 33 yaşında olacak Diamantidis büyük ihtimalle de Panathinaikos formasıyla emekli olup, efsaneler arasındaki yerini alacaktır.

1 yorum:

erdemba dedi ki...

komple oyuncu denince aklıma gelen tek isim avrupa'da, sadece defans değil oyunun her alanında mükemmel oynuyor... Milli takımımızda bir tane kendisinden olsa her turnuvada çok daha iddialı olabiliriz, bunun için de Preldziç'i Türk pasaportuyla oynatacaklar ama ne yalan söyliyim zaman zaman parlasa da benim fazla ümidim yok kendisinden..

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...