Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

5 Haziran 2010 Cumartesi

Real Madrid: 2 - Caja Laboral: 2

Serinin ilk iki maçını kılpayı kazanmıştı Caja Laboral ve bir çok kesim tarafından rahatça finale çıkacağı söyleniyordu. Ama Real Madrid işin o kadar kolay olmayacağını Madrid'de gösterdi. Evindeki iki maçı da rahat kazandı ve işi deplasmandaki son maça bıraktı. Prigioni'nin seride müthiş liderliği ve Tomic'in boyalı bölgedeki iyi oyunu zorlanmadan iki maçı getirdi. Prigioni'nin geride kalan dört maçta asist ortalaması 6.75. Tomic de Madrid'e iki maçta 37 sayı ve 21 ribaund ile merhaba dedi. Yine aynı şekilde Teletovic'in serideki üçlük isabeti 8/33. Maç başına 8.25 üçlük yapıyor ki birileri artık lütfen şu adama dur desin. %50 gibi bir isabet yakalasın canımı yesin ama bu kadar istikrarsızken bu cesareti nereden buluyor bütün bir sezon anlayamadım. Üstüne bir de "NBA'e gitmek istiyorum, vakti geldi artık." deyince sen kapat ben sonra seni ararım diyesim geliyor. 4 maçın üçünde Caja Laboral'in serbest atış yüzdesinin %70'lere ulaşmadığını da ekleyeyim. Üçüncü maçta %43'e kadar düştü. Üstelik aynı maçta ikilik isabeti %61 iken.

Serinin dördüncü maçında oynamayan Garbajosa'ya beşinci maçta Llull da eşlik edecek. Bu iki oyuncunun yokluğunda istikrarsız kadroda işler biraz sıkıntıya girecektir. Özellikle Llull'un eksikliği çok önemli. Deplasmanda erken tokat yiyebilecek Madrid ekibi için en önemli ateşleyici güçtü Llull. İki önemli not daha. Real Madrid'in sezon ortasında çözüm diye aldığı Morris Almond 4 maçta toplam 87 saniye, yine sakatlıktan döndükten sonra Kaukenas kesilerek kadroya dahil edilen Van Den Spiegel de 87 saniye forma giydiler. Her ikisi de bu süreleri dördündü maçta buldu ki muhtemelen maç ya koptuktan sonra son anlarda, ya da devrenin sonunda oyuna girmişlerdir. Messina'nın oyuncu seçimlerinin bu sene fazlasıyla çuvalladığını söylemek gerek. Serinin son maçı yarın öğlen oynanacak. Kazanan Barcelona' nın rakibi olacak. Herşeye rağmen favorim Real Madrid.

Caja Laboral: 62 - Real Madrid: 60
Caja Laboral: 85 - Real Madrid: 80
Real Madrid: 80 - Caja Laboral: 67
Real Madrid: 80 - Caja Laboral: 62


Link


Link

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...