Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

16 Haziran 2010 Çarşamba

İspanya'nın Aday Kadrosu 23 Haziran'da Açıklanıyor

Son dünya ve Avrupa Şampiyonu İspanya bu senenin de en büyük favorilerindendi ama Pau Gasol'un turnuvaya katılmayacağını açıklamasıyla bir anda favori kategorisinden bir basamak aşağıya indiler. Koç Scariolo "Pau Gasol'un yerine birini bulamayacağız ama iyi basketbol oynamaya çalışacağız." diyerek herşeyin aynı olmayacağını bir bakıma itiraf etti. 22 kişilik listeyi de 23 Haziran'da açıklayacak. Kesin olan Pau Gasol'un yerine Barcelona'dan Fran Vazquez'in takıma katılacağı. Polonya'dan farklı olarak Jose Calderon'un da takımda kesin olarak yer bulacağı söyleniyor. Scariolo'nun muhtemel 22 kişilik listesinde şu isimlerin olacağı tahmin ediliyor:

Ricky Rubio (Regal Barcelona), Jose Manuel Calderon (Toronto Raptors), Sergio Rodriguez (New York Knicks), Raul Lopez (Khimki), Carlos Cabezas (Khimki), Victor Sada (Regal Barcelona), Sergio Llull (Real Madrid), Juan Carlos Navarro (Regal Barcelona ), Rudy Fernandez (Portland Trail Blazers), Fernando San Emeterio (Caja Laboral), Berni Rodriguez (Unicaja), Rafa Martínez (Power Electronics), Saul Blanco (Unicaja) Alex Mumbru (Bizkaia Bilbao Basket), Carlos Suarez (Asefa Estudiantes), Victor Claver (Power Electronics), Marc Gasol (Memphis Grizzlies), Jorge Garbajosa (Real Madrid), Felipe Reyes (Real Madrid), Fran Vazquez (Regal Barcelona), Pablo Aguilar (CB Granada), Gabriel Germain (Asefa Estudiantes).

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...