Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

1 Haziran 2010 Salı

Oktay Mahmuti Galatasaray C.Crown'da

Sabah Anıl fısıldamıştı, az önce de NTV Spor son dakika olarak haberi geçti. Oktay Mahmuti'ye ve Galatasaray Cafe Crown'a hayırlı olsun iyi güzel de Cem Akdağ nolacak? Bu adam en kötü zamanda sorumluluk alıp canavar gibi oynattı takımı ve playoffun kapısından dönüp, düştü denilen takımı ligde tuttu. Galatasaray yönetimi muhtemelen Cem Akdağ'ı bir başka pozisyonda görevlendirip bu ayıbı örtmeye çalışacaktır ama bu mümkün değil. Bu vefasızlık, bu ayıp, hatta bu terbiyesizlik (Cem Akdağ'la gelecek sezon için anlaşılmıştı çünkü) Türk spor tarihine geçecektir. Federasyonun basın toplantısı bittikten hemen sonra Oktay Mahmuti'yi arasaydınız gelir miydi acaba? Geçer miydi bu enkazın başına? Cem Akdağ zor zamanda başa geçti diye, sırf vefa olsun diye kalsın demiyorum. Cem Akdağ en kötü zamanda bu takımın başına geçip sezonun en karakterli, en mücadeleci oyununu oynattı, arkasından kendisiyle söz kesildi diyedir bu sitemim. Galatasaray yönetimi hanesine büyük bir ayıp daha yazdırdı. Taraftar bu duruma sessiz kalırsa bir ayıp da onlar etmiş olur.

1 yorum:

mussano dedi ki...

bu galatasaray yönetiminin sözde profesyonelliği, özde vefasızlığı bıktırdı artık. yakında zor durumda sarılacakları bir adam bulamayacaklar...

oktay mahmudi önemli bir hamle olabilir, ama cem akdağ pahasına olmamalıydı..

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...