Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

6 Eylül 2011 Salı

Fransa - Sırbistan (Tüm Maç)İlk turun en güzel maçlarından biri gün gece B Grubu'nun final maçıydı. Uzatmaya giden maçta Savanovic'in atışı sonucu belirledi. İzlememiş olan için heyecanını kaçırmayalım. 2 saatlik müthiş maçın tamamı yayında...

2 yorum:

MEHMET AYVAT dedi ki...

Turnuvanın şu ana kadar en iyi top oynanan maçıydı heralde..Fransa çok atletik ayrıca içeriyi iyi kullanıyor uzunları ve de parkerla batumun içeri dripling'leriyle.. sırbistanın kazanmasını isterdim fransayı yenebilme ihtimalimiz daha yüksek sırbistana göre. çünkü Milli takımımız 3 lük atan takımlara karşı çok bocalıyor. içeriyi ömerle ersanla enesle iyi kapatıp fransayı 3 lüklere zorlardır ispanya maçında yaptığımız gibi.. her neyse umarım fransa yada sırabistan maçlarından birini kazanıp bir de almanya maçını kazanıp gruptan çıkarız.. bu arada boris diaw ne kadar kalınlaşmış öyle inanamadım hido gibi 1-2-3-4 numara oynayabilecek bi oyuncuydu şimdi 5 numarada oynayabiliyo çok ilginç :)

Adsız dedi ki...

savanoviç nazar boncuğu falan taksın kem göze geldi garibim.

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...