Sitedeki bütün yazılar tarafımızdan hazırlanmaktadır. Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın.

2 Kasım 2010 Salı

ACB'de Haftanın Oyuncusu Carl English


DKV Juventud Badalona'nın 29 yaşındaki guardı Carl English ACB'de 5. haftanın oyuncusu seçildi. 7'de 2 2lik, 9'da 5 3lük, 4'te 4 serbest atış yüzdesi ile 23 sayı üreten English 3 ribuand alıp, yaptığı 3 asist ile de takımının maçı 86-83 kazanmasında büyük katkı sağladı, özellikle 3 sayılık atışlardaki yüksek yüzdesi Valencia için çok can yakıcı oldu.

İlk 5 hafta sonunda lige 4 galibiyet 1 de mağlubiyet gibi iyi sayılabilecek bir performans ile giren Badalona, Barcelona ve Caja Laboral'ın ardından averaj ile 3. sırada bulunuyor. 9 üçlük girişimi ile takımının kendisine ne kadar güvendiği ortaya çıkan Carl English Badalona'daki ilk sezonunda takımın sürekliyici oyuncusu olmuştur, ilk 5 maç sonunda ACB'de 12.6 sayı ortalaması ile oynamakta.

Carl English'in ardından Fuenlabrada'ın Uruguaylı pota altı oyuncusu Esteban Batista Caja Laboral'a yenilmelerine rağmen 22 sayı, 11 ribuand ile dikkat çekerken aynı maçta 23 sayı atan Mirza Teletovic de haftanın dikkat çeken oyuncuları arasındaydı.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails
Zaman darlığından dolayı sitenin güncel olmadığı dönemlerde Twitter hesaplarımızı takip ederek her türlü güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.
-
Maliano - http://twitter.com/maliano
 
Maliano - Kaynak göstermeden çalan çırpan Schortsanitis'in altında kalsın...